מדי שנה, מבוצעים בישראל אלפי ניתוחי אף, אשר מביאים לכך שסוג זה של ניתוח פלסטי הוא הנפוץ ביותר באופן כמעט מסורתי. כיום, מבצעים ניתוח אף גברים ונשים כאחד, בכל הגילאים ועבור מטרות שונות. אז מה כולל בתוכו הניתוח? ומדוע ד”ר דנה אגוזי היא הגורם המקצועי שתרצו שייקח על עצמו את המושכות? על כך ועוד במאמר הבא.

על ניתוח אף

המהות העיקרית של ניתוחי אף היא לשפר את צורתו של האף, שעלול להיות ארוך, בולט, רחב, עקום או בעל גיבנת: הן באופן מולד והן לאחר פגיעה נקודתית בו. מעבר להיבט האסתטי המובהק של כך – והרי האף הוא אחד האיברים הבולטים ביותר והחשובים ביותר מבחינה חזותית – עשויים להיות לניתוח גם מניעים רפואיים, שעה שצורה שאינה תקינה של האף עלולה להביא להפרעות נשימה ולסיבוכים רפואיים אחרים.

ניתוחי אף, בין אם ניתוח אף נשים ובין אם גברים, מבוצע כיום בהרדמה מקומית או כללית (בהתאם לאופי הניתוח ורמת המורכבות שלו). את רוב הניתוחים מבצעים כיום באמצעות יצירת חתכים בתוך האף, מה שמאפשר לבצע פעולות דוגמת כריתה של הסחוסים התחתונים, שבירת עצמות או שיופה של הבליטה הגרמית. לאחר הניתוח מוחדרים לאף פתילים – מעין טמפונים – כאשר תופעות הלוואי שלו אינן המורכבות ביותר בתחום הפלסטי: כאבים נקדותיים, שטפי דם או נפיחויות, החולפים לרוב מעצמם.

כל היתרונות של ד”ר דנה אגוזי

מחפשים מומחה לכירורגיה פלסטית לביצוע ניתוח אף במרכז או בצפון? ד”ר דנה אגוזי נמצאת שם עבורכם. כיום, היא מנהלת מרפאה בעלת שני סניפים, ברמת אביב ובחיפה, בהם מבוצעים ניתוחים פלסטיים מגוונים, לרבות ניתוחי אף. הניתוחים מבוצעים בשיטות המתקדמות ביותר הידועות כיום, ברמת המקצועיות המלאה ביותר ותוך התאמה מקסימלית למאפייני וצרכי המטופל – כל אלה מבטיחים תוצאות מרביות, המשפרות את מראה הפנים כולו בעשרות מונים.

מוזמנים לקרוא בנוסף על:

מתיחת פנים אצל מנתח מומחה

שתפו ברשתות החברתיות
Font Resize
Contrast