נכון להיום, ניתוח הגדלת החזה הוא ההליך הכירורגי הנפוץ ביותר בתחום הרפואה הפלסטית. הלכה למעשה, מדובר בהליך בו מגדילים את נפח השדיים על ידי שתלים שמוחדרים אליהם. הקדמה וההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם הרפואה בכלל, ובעולם הרפואה האסתטית בפרט, הביאו למצב בו נשים שאינן מרוצות עם איך שהחזה שלהן נראה (גודל החזה, המבנה שלו או צורתו), יכולות לשנותו ולהתאימו כרצונן, וזאת לאור פיתוח שורה של אפשרויות שיכולות לתת מענה לאותן נשים בנושא זה.

ד”ר דנה אגוזי הינה מומחית בעלת שם בתחום הרפואה פלסטית, בעלת ניסיון מוכח והצלחה של שנים בביצוע ניתוחי חזה, כאשר ניתוח הגדלת חזה הוא הפופולארי שבהם.

בדף זה תוכלו למצוא את המידע המקיף ביותר ברשת בכל הקשור לניתוח הגדלת חזה, כאשר המטרה היא לספק לכן תמונה מלאה לגבי מערכת השיקולים והלבטים שכל אחת עוברת בטרם היא מחליטה לעבור ניתוח הגדלת חזה, תיאור מפורט ככל הניתן לגבי אופן ההליך וכמובן כיצד להתנהל לאחר הניתוח ומתי תוכלו לראות את התוצאות המיוחלות.

קריאה מהנה ומועילה!


שאלות ותשובות


ניתוח הגדלת חזה


40 שאלות שאת חייבת לשאול את הרופא/ה המטפל/ת בפגישה הראשונה

כאשת רפואה וכמנתחת אני בהחלט מודעת לחששות ו/או לחוסר הידיעה בנושא אצל מטופלות המתמודדות עם נושא הגדלת החזה לראשונה בחייהן.

על כן, חשוב לי כי במידה ואת שוקלת לבצע ניתוח להגדלת החזה, יהיו איש המקצוע ו/או המקום אותם תבחרי אשר יהיו, אזי שלכל הפחות יהיה ביכולתך לשאול את השאלות הנכונות שכל מנתח פלסטי אמור לענות עליהן ללא בעיה ושיש בהן בכדי להקל עלייך את תהליך הבנת הניתוח והשיקולים שאותן את אמורה לשקול בטרם תחליטי על ביצוע ניתוח שכזה (ההליך, ההבדלים בין שתלים, התאוששות, סיבוכים, נושאים פיננסיים וכיו”ב). כשתשאלי את השאלות הבאות תוכלי לקבל את התשובות הטובות ביותר – ללא הפתעות. אל תפחדי לשאול את השאלות. כאשר תקבלי את כל המידע באופן גלוי ופתוח, הדבר יגרום לך להרגיש יותר בנוח, ואת תיכנסי לניתוח רגועה ובטוחה שעשית את הבחירה הטובה ביותר.


תיקון א-סימטריה בשדיים

סימטריה מלאה של גוף האדם הינה דבר נדיר. האיברים הזוגיים שלנו אינם סימטריים. חדי העין יוכלו בקלות לזהות הבדלים בין האוזניים, העיניים, הנחיריים, וכמובן, גם השדיים. אותה א-סימטריה יכולה להתגלות בהבדל זניח, שאינו ניתן לזיהוי, או שלעתים מתגלה בהבדלים משמעותיים שיכולים לגרום לאי נוחות משמעותית. כאשר מדובר בא-סימטריה של החזה, קיים קושי בעיקר בהתנהלות היומיומית במציאת חזיות שיתאימו לחזה א-סימטרי או בחירת לבוש שיטשטש את ההבדל. נשים רבות המגיעות להגדיל חזה מבקשות לעבור בנוסף תיקון א-סימטריה על מנת לשוות לשדיים שלהן מראה אחיד, סימטרי ואסתטי.

כיצד מתבצע תיקון הא-סימטריה?

קיימות מספר טכניקות לביצוע הניתוח, כאשר הפתרון תלוי למעשה בבעיה. כאשר מדובר בשני שדיים קטנים ולא סימטריים, ניתן לבצע הגדלה א-סימטרית בה משתמשים בשני שתלים בגדלים שונים. באם מדובר בשד אחד גדול ו\או נפול והשני קטן, ניתן להגדיל צד אחד ולהקטין או להרים את הצד השני. כאשר המטופלת מרוצה מגודל השדיים שלה, ניתן לטפל רק בשד אחד ולבצע בו הגדלה מינימלית על מנת לגרום לו להיות זהה ככל הניתן בגודל ובצורה לשד השני. אם מדובר בהבדלים מאד משמעותיים, ניתן לבצע את הניתוח בשני שלבים, כאשר בשלב הראשון מותחים רק את השד הקטן יותר על מנת להכין אותו להגדלה. הבחירה באם לבצע ניתוח דו-שלבי נתונה בידי המנתח והמטופלת והיא קשורה בעיקר למידת הא-סימטריה ובמבנה הגוף הספציפי של המטופלת.

הגדלת חזההגדלת חזה

שתפו ברשתות החברתיות
שינוי גודל גופנים
ניגודיות